Bielańscy Aktywiści oraz Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany

bielany_02f7miniZapraszają na pierwszą Międzypokoleniową Potańcówkę na Bielanach! Zagrają wspaniali: przebojowa DJ WIKA i łowca swingów KAPITAN SPARKY. Nie będzie bramek ani selekcji na wejściu. Nie trzeba umieć tańczyć. Wystarczy przyjść w świetnym sobotnim nastroju. Zachęcamy, aby zabrać ze sobą koc i kosz piknikowy oraz kawałek ciasta dla Sąsiada/Sąsiadki czy nowo poznanych znajomych.

♥ Wszystkich uczestników roztańczy swingowo: studio tańca SHIM SHAM WARSZAWSKI SWING oraz bielańskie ANADANCE STUDIO.Stylizacje Pań i Panów na lata 20. / 30. będą bardzo mile widzianą odrobiną szaleństwa! Będzie: lokalnie, sąsiedzko, przyjacielsko, równościowo i kolorowo. PLAN B: W razie niepogody z pleneru przeniesiemy się do budynku Młodzieżowego Domu Kultury „Bielany” – naszego gospodarza.

♥ Na miejscu czekać na Was będzie kilka niespodzianek od Bielańskich Aktywistów – Waszych sąsiadów z Bielan oraz od Urzędu Dzielnicy Bielany.

♥ Powiedz i zaproś na Potańcówkę: babcię, dziadka, ciocie i wujków oraz tych wszystkich, którzy nie używają fejsbuka 😉

♥ Miło nam ogłosić, że w ramach Potańcówki odbędzie się pierwszy MIKSER BIELAŃSKICH AKTYWISTÓW. Jeśli działasz na Bielanach, dołącz do nas już teraz na FB. Kontakt w tej sprawie: Katarzyna Homan, bielanscyaktywisci@gmail.com

Wpadajcie! Zapraszamy!

– Aktywiści i Urzędnicy 😉

Bielańscy Aktywiści wspierający Międzypokoleniową Potańcówkę na Bielanach:

♥ Caffee Consonni – Rodzinna cukiernia na Bielanach

* komentarz nieautoryzowany od miłośnika: najpyszniejsze ciasta maślane, pierwsze i najpyszniejsze ciasteczka owsiane w Polsce!

♥ Piccola Italia & Mediterraneo sklep patronacki na Bielanach

Jak sama nazwa wskazuje Włochy na Bielanach 😉

♥ Biuro Podróży My Travel

Biuro podróży inne niż wszystkie. Twoje, lokalne, bielańskie, prowadzone przez ludzi z pasją.

♥ Anadance Studio

Nowe miejsce dla amatorów sztuki tańca na Bielanach

♥ Prossto

Studio Pilates dla piękna, zdrowia, ciała i umysłu.

♥ Zdrowiej Tu

Kameralne studio fitness przy ul. Szaflarskiej