Gala podsumowująca

Dziś w naszej szkole odbyła się gala podsumowująca dzielnicowe konkursy przedmiotowe pod patronatem Pana Grzegorza Pietruczuka Burmistrza Dzielnicy Bielany. Uczniowie osiągnęli wysokie wyniki, potwierdzając swoje umiejętności i wiedzę.

Swoją obecnością zaszczyciły nas Pani Zofia Gajewicz Naczelnika Wydziału Oświaty i Wychowania Dzielnicy Bielany oraz Pani Beata Danielewska Inspektorka Wydziału Oświaty i Wychowania Dzielnicy Bielany.

W konkursie literackim „Bielańskie opowieści”

III miejsce zajęły Antonina Żelakiewicz oraz Antonina Urbańska z XXXIX LO.

II miejsce zdobyła Milena Rdzanek z SP 80, natomiast

I miejsce ex aequo zajęły Julia Jaworska z SP 273 oraz Olena Krupko z XXXIX LO.

W konkursie historycznym „Nie udawaj Greka”

III miejsce przypadło Janinie Bronikowska,

II miejsce Martynie Gieradzie z SP 80 a

I miejsce Weronice Gieradzie z SP 80

W konkursie matematycznym „Maraton matematyczny”

III miejsce zajął Jędrzej Weronko z SP 293,

II miejsce Mikołaj Szczepański z SP 293, a

I miejsce Nina Luto z SP 293.

Gratulujemy wszystkim uczniom tych wspaniałych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!