III Edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki You can sing

4 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbyła się kolejna III Edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki You can sing. W tegorocznym przeglądzie wzięło udział dziesięcioro uczestników z bielańskich szkół podstawowych i gimnazjalnych. Cieszymy się, że konkurs cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród młodzieży i z każdym rokiem grono chętnych do wzięcia udziału w przeglądzie powiększa się. 

Celem konkursu jest przede wszystkim prezentacja talentu muzycznego i wokalnego uzdolnionej młodzieży, jak również promowanie aktywności twórczej wśród uczniów. Wraz z zebraną publicznością oraz zaproszonymi gośćmi jury mogło podziwiać występy solistów i duetów. Repertuar piosenek obejmował nastrojowe ballady, żywiołowe latynoskie rytmy ale i  ciężkie brzmienie. Zaskoczeniem tej edycji była różnorodność językowa wybranych utworów.  

Wyniki tegorocznej edycji przedstawiają się następująco:  

I miejsce – Basia Dębińska  – SP nr 263  im. Powstańców Wielkopolskich w Warszawie,

II miejsce – Iga Bujak – SP nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich w Warszawie,

III miejsce – Daria Kalinchuk – SP nr 223 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Warszawie.Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i czekamy na Was w przyszłym roku J