10.01.2020 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie XIX Bielańskiego Dyktanda „O pióro gżegżółki i długopis burmistrza”. Mieliśmy przyjemność gościć laureatów wraz z […]
W wolnym czasie piszę krótkie opowiadania i rysuję. Rysunek to moja prawdziwa pasja. Zawsze mam przy sobie ołówek i blok. Ołówek to […]