MAM TALENT

Dnia 7 lutego w naszej szkole odbyło się organizowane od trzech lat szkolne show „ Mam Talent”. W jury zasiadło troje nauczycieli z naszej szkoły: Pani dyrektor Aleksandra Malik, Pani profesor Barbara Zajączkowska oraz Pan profesor Michele Novello. W zabawie wzięły udział klasy gimnazjalne oraz licealne.

Ze wszystkich występów szczególnie niezapomniany pozostał występ Julii Zawadzkiej z klasy 1A LO, która wykonała przepiękną piosenkę zespołu Dżem pod tytułem „Wehikuł czasu”. Nasza koleżanka pokazała swój talent i zaskoczyła wielu z nas, a jak to powiedziała Pani dyrektor: „nie dość, że ładna, to jeszcze mądra i utalentowana muzycznie”. Julia zachwyciła nas swoją grą na gitarze oraz pięknym głosem.
Kolejnym z uczestników – Kuba Wolf z 1gC przeniósł nas do krainy magii i zaprezentował zabawę kartami, czym zrobił na wszystkich ogromne wrażenie.
Mieliśmy również okazję zobaczyć i usłyszeć występ dziewczyn z klasy 2gB, które wykonały piosenkę Agaty Dziarmagowskiej „Mogę wszystko nic nie muszę”. Wokalistką była Natalia Stefankowska, a chórki wykonywały: Weronika Domańska, Kamila Bienias, Sandra Pisarek.
Kolejny zaskakującym występem był taniec dziewczyn z klasy 2gB (Zuza Krzemińska, Paulina Reda, Paulina Kieszek, Kamila Górecka, Kamila Sobota) oraz gra Janka Pilkiewicza na akordeonie zrobionym z… kartki. Cała grupa wykazała się dużym poczuciem humoru oraz dystansem do siebie, ponieważ dziewczęta miały na sobie zabawne kostiumy.
Klasa 1B LO zaskoczyła wszystkich, ponieważ miała wystąpić w całości, jednak gdy przyszedł czas występu zdecydowało się tylko kilka dziewczyn, które wykonały utwór disco polo pod tytułem „Tylko ona jedyna” zespołu After Party.
Na zakończenie mieliśmy przyjemność zobaczyć przygotowany układ taneczny przez dziewczyny z klasy 3gA, a mianowicie przez Żanetę Żukowską, Karolinę Bujak oraz Justynę Boruc. Uczennice nie tylko pokazały swoje umiejętności, ale porwały do tańca Pana dyrektora Pawła Gmitrzuka, Pana Profesora Daniela Piekarskiego oraz Pana profesora Gaworskiego.
Każdy uczestnik został nagrodzony dyplomem za udział w szkolnej zabawie. Ogromne podziękowania należą się Paniom profesor Marzenie Karaś-Gmitrzuk oraz Katarzynie lipskiej, organizatorkom, bez których szkolne show by się nie odbyło.
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w następnej edycji szkolnego „Mam Talent”, która miejmy nadzieję odbędzie się już za rok, gdyż jest to świetna zabawa oraz chwila oderwania od szkolnej codzienności.