1 września (czwartek) 2022 r. kl. I – godz. 9.00 kl. II – godz. 9.30 kl. III i IV – godz. 10.00
wzięli udział w ekscytującej lekcji biologii zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Rehabilitacji w Warszawie. Uczestnicy 4-godzinnych warsztatów wykonywali sekcje z wykorzystaniem wirtualnego interaktywnego […]
3 maja klasy 2 i część klas 1 brały udział w zajęciach z projektu „Wolni od uzależnień”
W roku szkolnym 2022 / 2023 nasza szkoła kontynuowała współpracę z Polską Akcją Humanitarną PAH. Aktywnie włączyła się w działania na rzecz […]