Podsumowanie projektu CEO „MedJa. Szkoła krytycznego myślenia”

    Z Wrocławia, Rybnika, Białegostoku, Kalisza i innych miast całej Polski przyjechali 2 marca do Warszawy uczestnicy projektu „MedJa. Szkoła krytycznego myślenia”. W warsztatach podsumowujących kilkumiesięczną pracę wzięli również udział przedstawiciele zespołu redakcyjnego naszej gazetki szkolnej „Allora”

Na gali finałowej chwaliliśmy się dotychczasowymi osiągnięciami, których dokonaliśmy we współpracy z partnerem medialnym, miesięcznikiem „Nasze Bielany”. Dzieliliśmy się swoją wiedzą i umiejętnościami oraz rozmawialiśmy z innymi uczestnikami projektu o ich doświadczeniach.  

Centrum Edukacji Obywatelskiej przygotowało dla najaktywniejszych uczniów i ich opiekunów mnóstwo atrakcji. O swojej karierze dziennikarskiej w niezwykle ciekawy sposób opowiedziała Justyna Suchecka- redaktor Gazety Wyborczej oraz TVN24. Można było także wziąć udział w interesujących warsztatach medialnych, np. na temat cyfrowego dobrostanu i informacyjnych technologii przyszłości oraz kreatywnie wykorzystać zaoferowane przez Centralny Dom Technologii narzędzia łączące fascynujący świat nauki z nowymi technologiami.