Preeliminacje do kolejnej edycji Bielańskiego Przeglądu Osiągnięć Placówek Oświatowych 2019 r.

Preeliminacje do kolejnej edycji Bielańskiego Przeglądu Osiągnięć Placówek Oświatowych 2019 r.

24 maja 2019r. w budynku Bielańskiego Centrum Edukacji Kulturalnej odbyły się  przesłuchania uczestników biorących udział w corocznej edycji Bielańskiego Przeglądu Osiągnięć Placówek Oświatowych. Konkurs ma na celu prezentację różnorodnych talentów uzdolnionej młodzieży oraz rozwijanie wrażliwości artystycznej wśród młodych ludzi. 

Jak co roku nasza szkoła wzięła udział w zmaganiach konkursowych prezentując spektakl aktorsko-taneczny oparty na połączeniu elementów burleski i broadway’u. Zespół w składzie: Aleksandra Witt, Angelika Sadlik, Dorota Szpalek, Magda Trochimowicz, Maja Viwegier, Oliwia Kaczor, Oliwia Socha zatańczył układ do autorskiej choreografii przygotowanej przez pana Daniela Piekarskiego – opiekuna szkolnego zespołu artystycznego. Dziewczyny zatańczyły do muzyki pochodzącej ze słynnej piosenki „Perhaps” Doris Day. Całości występu dopełniła specjalnie przygotowana na występ charakteryzacja oraz scenografia show. 

Wyniki kolejnego etapu zmagań oraz finałowa gala, w trakcie której zaprezentują się „najlepsi z najlepszych” będą nam znane 7 czerwca. Czekamy z niecierpliwością na ogłoszenie decyzji jury i trzymamy mocno kciuki za sukces naszego zespołu. Serdeczne podziękowania składamy na ręce pana Daniela Piekarskiego, który przygotował naszą młodzież do udziału w przeglądzie.