VI Spartakiada Przedszkolaka w Zespole Szkół nr 119

8 czerwca 2017 roku na boisku szkolnym przy Zespole Szkół nr 119 w Warszawie odbyła się VI Spartakiada Przedszkolaka. Celem imprezy była integracja ze środowiskiem lokalnym z jednoczesnym propagowaniem aktywności ruchowej na świeżym powietrzu. Gimnazjaliści z klasy 3gc i 3ga miały wspaniałą okazję do zdobywania doświadczenia w organizacji imprezy rekreacyjno-sportowej połączonej z opieką nad dziećmi.

W zawodach wzięły udział trzy przedszkola z Bielan: Przedszkole nr 421, Przedszkole nr 236 „Mali Odkrywcy” raz Przedszkole nr 97 „Leśna Polanka”.

Na 7 stacjach 60 przedszkolaków bawiło się pod czujnym okiem młodzieży i nauczycieli wychowania fizycznego z naszej szkoły. Zabawie  towarzyszyły niesamowite emocje. Niektóre z nich udało się uchwycić fotografowi.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy i opiekunowie bawili się przy muzyce. Nie zabrakło również dyplomów i słodkich nagród dla wszystkich uczestników.

Przedszkolaki świetnie się bawiły a zaangażowanie uczniów naszej szkoły było na medal.

Dziękuję wszystkim współorganizatorom za pomoc w tegorocznej Spartakiadzie, a wszystkich kibiców zapraszam w imieniu Zespołu Szkół nr 119 na kolejną edycję Spartakiady wiosną przyszłego roku.

Monika Serdak