Wyróżnienie dla uczniów naszej szkoły w VII Przeglądzie Osiągnięć Bielańskich Placówek Oświatowych.

13493401_1209991509033416_1300728058_oW środę 15.06.2016 r. w siedzibie Bielańskiego Cntrum Edukacji Kulturalnej
przy ul. Szegedyńskiej 9a odbyła się uroczysta gala podsumowująca tegoroczny VII Przegląd Osiągnięć Bielańskich Placówek Oświatowych.

Celem konkursu jest prezentacja dorobku artystycznego uczniów i wychowanków placówek kulturalno-oświatowych. W przeglądzie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, ale także przedszkolaki. Galę, w trakcie której kapituła konkursu wręczyła wyróżnionym statuetki i dyplomy, uświetnili swoją obecnością przedstawiciele władz Dzielnicy Bielany, dyrektorzy szkół, rodzice oraz nauczyciele uczniów biorących udział w przeglądzie.

Cieszymy się, że i tym razem uczniowie naszej szkoły zostali docenieni za swoją pracę. Nasza młodzież przygotowała spektakl taneczno-wokalny zatytułowany „Noc upiorów”. Motywem przewodnim występu był temat zaczerpnięty z musicalu „Upiór w operze”. W roli solistów wystąpili: Julia Zawadzka (klasa 2A) i Patryk Piekarski (klasa1gC), w roli tancerzy: Weronika Wyszyńska (klasa 2B) i pan prof. Daniel Piekarski -– opiekun szkolnego zespołu taneczno-wokalnego. Gratulujemy naszym uczniom sukcesu i talentów.