ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

Szanowni Państwo,

z okazji Dnia Nauczyciela pragniemy złożyć wszystkim pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazić nasze ogromne podziękowania i uznanie dla Państwa pracy i zaangażowania w proces dydaktyczno-wychowawczy. 

Wszystkim nauczycielom, pedagogom, wychowawcom oraz pracownikom szkoły życzymy przede wszystkim zdrowia, wszelkiej pomyślności, dalszych sukcesów w pracy zawodowej, jak również szczęścia w życiu osobistym.

Każdego dnia z ogromną pasją i poświęceniem obserwujemy jak stajecie w obliczu nowych wyzwań,. Wkładacie wiele wysiłku w wychowywanie i nauczanie młodych ludzi, stając się nierzadko ich mistrzami, autorytetami, a często jedynymi osobami, które pomagają im przygotować się do dorosłego życia, bycia dobrym człowiekiem i obywatelem. 

Niech sukcesy Waszych uczniów będą dla Was nie tylko nagrodą, ale też źródłem radości i najlepszą motywacją do podejmowania nowych wyzwań edukacyjnych i wychowawczych.

Praca każdego nauczyciela, tak niełatwa i wymagająca w dzisiejszych czasach zasługuje na najwyższe uznanie społeczne, wyrazy szacunku oraz wdzięczności. 

„Za to, że jednak i że pomimo

za to, że z sercem, za to że z nami

za dni zdobione szczęścia chwilami

za tę cierpliwość z duszą rozdartą

i za tę wiarę, że jednak warto.”

DZIĘKUJEMY