Akcja Żonkile

Szanowni Państwo, 

Został już mniej niż tydzień do akcji, więc przypominamy wszystkie najważniejsze informacje:

1.       Nagrania do szkoleń zostały Państwu przesłane w oddzielnym mailu, prosimy się o zapoznanie z nimi i przypominamy, że uczestnictwo w szkoleniu lub późniejsze jego odsłuchanie jest warunkiem otrzymania dyplomu dla szkoły / biblioteki / instytucji. 

2.       Wszystkie materiały są do pobrania z naszej strony: Akcja Żonkile 2021 w szkołach, bibliotekach i instytucjach kultury | Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie

W tym tygodniu pojawią się tam linki do premier materiałów audio i audiowizualnych na YouTube.

Wszystkie premiery na kanale YouTube odbędą się 19 kwietnia o godzinie 8:00 (na Państwa prośbę wprowadzamy zmianę i udostępniamy filmy już od tej godziny).

Na FB Centrum Edukacyjnego o godz. 09:30 będzie miała miejsce premiera filmu „Będę pisać”, o godz. 11:00 premiera filmu „Muranów – Dzielnica Północna”.

Zatem od 8:00 można oglądać materiały na YouTube, w godzinach późniejszych na FB. Po premierze materiały zostają, można korzystać z nich w dowolnie wybranym momencie.

3.       Dosyłamy raz jeszcze grafikę, którą można zaznaczyć uczestnictwo w akcji Żonkile.

4.       Tuż po akcji otrzymają od nas Państwo ankietę ewaluacyjną z prośbą o jej wypełnienie.

5.       Dyplomy i podziękowania za udział w akcji będziemy rozsyłać w maju i w czerwcu – każda placówka otrzyma dokument do końca roku szkolnego, prosimy o chwilę cierpliwości.

W razie pytań, prosimy o kontakt. 

Pozdrawiamy, 

Zespół Akacji Żonkile