w warsztatach organizowanych dla szkół przez BIOCEN „Zbadaj swój DNA” Uczniowie bardzo uważnie wysłuchali wprowadzenia do ćwiczeń, a następnie z dużym zaangażowaniem przystąpili do ich realizacji. Izolowali DNA z nabłonka jamy ustnej i pomarańczy .
Zapraszamy w poniedziałek, 4.09.2023 Klasy I godz. 9:00,Klasy II godz. 9:30, Klasy III -IV godz. 10:00.
Każdy z nas ma jakieś marzenia. Nie są one takie same, dlatego każde z tych marzeń jest wyjątkowe. Kiedy byłam małą dziewczynką […]
Z Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników konkursu „PEWNEGO RAZU NA BIELANACH” na uroczyste wręczenie nagród do XXXIX LO, które odbędzie się 21 maja o godzinie […]