Aktualności Wycieczka klasy III C przez Ewa Skóra|Opublikowano 7 września 2022 pod opieką wychowawcy p. Izabeli Gałgowskiej i p. Jadwigi Szewczyk do Biblioteki Publicznej im. Stanisława Staszica m.st. Warszawy. Lekcja w czytelni naukowej na temat: Jak korzystać z katalogów elektronicznych? Share this: Click to share on Facebook (Opens in new window) Facebook
Opublikowano 27 sierpnia 2018 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 – 3 września (poniedziałek) 2018 r. godz. 9.00 w sali gimnastycznej. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 – 3 września (poniedziałek) 2018 r. godz. 9.00 w sali gimnastycznej.
Opublikowano 28 sierpnia 2023 Legitymacje klas I Uczniowie klas I w roku szkolnym 2023/2024 proszeni są o przyniesienie do 1 września zdjęcia do legitymacji.