Uczniowie uzdolnieni

Mam na imię Marcelina, uczęszczam do klasy 1E. Od dziecka pasjonuję się tańcem, fotografią, aktorstwem/ modelingiem oraz wszelkimi sportami. Tańczę od 10 lat. Bycie tancerką zobowiązuje mnie do systematycznej pracy nad sobą. Codzienne się rozciągam, rozwijam swoją wytrzymałość i umiejętności techniczne. Dbam o dietę. Do pracy motywują mnie występy sceniczne i uznanie widzów. Poza tańcem staram się być aktywna w innych dziedzinach sportowych. Lubię grać w koszykówkę, pływać i jeździć na łyżwach. Jako początkujący fotograf, nie mam określonych upodobań odnośnie stylu ujmowania zdjęć. Moje doświadczenie opiera się na współpracy z moimi przyjaciółmi. Wspólnie tworzymy sesje fotograficzne. Staram się rozwijać moje pasje i zainteresowania. Zdobywam w ten sposób nowa wiedzę i doskonalę swoje umiejętności. Wiem, że osiągane sukcesy to wynik ciężkiej pracy. Chętnie udzielam się społecznie. Jestem wolontariuszką w fundacji dla zwierząt oraz zasiadam w samorządzie uczniowskim. Biorę udział w szkolnym programie „Wars i Sawa” Chętnych, którzy chcą zapoznać się z częścią mojej twórczości zapraszam pod ten link: https://instagram.com/marcelina.marcinkowska?igshid=1cksdn53klmbl

Nazywam się Kacper Mierzyński i uczęszczam do klasy 2D. Jestem członkiem Młodzieżowej Drużyny Ratowniczej od 4 lat. Razem z drużyną szkolimy się w zakresie pierwszej pomocy i pomagamy w szkoleniach dla profesjonalnych służb mundurowych jako pozoranci. Możemy się pochwalić podwójnym wicemistrzostwem Polski w zawodach z Pierwszej Pomocy, które odbywały się w Cieszynie. Organizowaliśmy również projekt unijny Erasmus+, który nosił nazwę road2safety. Polegał on na propagowaniu bezpiecznego poruszania się na drogach. Podczas tego projektu mieliśmy przyjemność pracować z młodzieżą z Rumuni, Łotwy i Litwy. Uczestniczyliśmy również w takich akcjach jak: Finał Wośp. Maratony Warszawskie, Bicie rekordu w prowadzeniu RKO.

Nazywam się Wojciech Winkiel i chodzę do klasy 2D. Jestem członkiem Młodzieżowej Drużyny Ratowniczej i działam już 4 lata. Razem z drużyną szkolimy się w zakresie pierwszej pomocy i pomagamy się doskonalić służbom mundurowym. Na koncie mamy podwójne wicemistrzostwo Polski zdobyte na mistrzostwach w Cieszynie. Organizowaliśmy również projekt Erasmus + Road2Safety gdzie wraz z naszymi kolegami i koleżankami z Rumuni, Łotwy i Litwy pracowaliśmy nad bezpieczeństwem na drodze.

Zosia Marzoch wzięła udział w 1 Otwartych Mistrzostwach Mazowsza w Biegach Przełajowych Masters. Mimo, jak twierdzi zawodniczka, wymagającej trasy udało się zająć 7 miejsce w kategorii open kobiet i 1 w swojej kategorii wiekowej.Brawo Zosia!

Paweł Kościński  uczeń  klasy III D. Członek  Młodzieżowej Drużyny Ratowniczej – Warszawa oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim. Bierze udział w licznych pozoracjach dla ratowników medycznych, strażaków i funkcjonariuszy służb specjalnych. Poza działaniami związanymi z ratownictwem udziela się w Sztabie WOŚP-Warszawa i różnych wolontariatach.

Wiktoria Michalska -uczennica klasy IIK. Piłkę ręczną trenuje już od 6 lat.Obecnie gra w Varsovii w kategorii juniorek. Razem z drużyną uczestniczy w rozgrywkach ligowych organizowanych przez Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej. W sezonie 2019/2020 zajęła II miejsce w lidze.Wiktoria ma na swoim koncie również sukcesy na turniejach ogólnopolskich.

Mam na imię Franek, mam 16 lat  i jestem uczniem klasy 1F. Do programu Wars i Sawa należę od kilku lat z małymi przerwami. Moją pasją jest muzyka i śpiewanie. Od trzeciego roku życia występuje na scenie i uczę się śpiewu, gram też na pianinie. Na swoim koncie mam wiele występów i sukcesów w konkursach dzielnicowych, m.in. I miejsce w IX Edycji Konkursu Wokalnego „Mikrofon dla każdego” (2010), I miejsce w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „Microphone Star”(2016). Ponadto miałem okazję współpracować z naszymi rodzimymi artystami m.in. u boku pani Haliny Frąckowiak i pana Emiliana Kamińskiego z okazji Literackiego Benefisu Ernesta Brylla w Polskim Radiu, a także z okazji wielu edycji Festiwalu Dużego Formatu. Aktualnie pracuję nad swoim warsztatem wokalnym pod opieką p. Elizy Czachorowskiej i tworzę materiał na mój debiutancki album hiphopowy, którego premiera – mam nadzieję – odbędzie się w II połowie 2020r. 

Eliza Graska do uczennica klasy 1F. Jej pasją jest śpiewanie. Współpracowała m.in. z Teatrem „6 piętro” oraz Teatrem „Syrena”. Występuje na różnych eventach charytatywnych, jest członkiem zespołu wokalnego „Akademia Młodych Talentów”. Jest laureatką wielu konkursów o charakterze dzielnicowym, wojewódzkim, ogólnopolskim. Jej talent mogliśmy podziwiać podczas takich przeglądów wokalnych jak: „You can sing”, „Austeriada” czy „Koncertu dla Niepodległej”. Swoje aranżacje oraz wykonania znanych utworów prezentuje m.in. na swoim profilu na Facebooku a także na kanale Youtube.  
Szymon Włodarczyk: rocznik 2003 uczeń klasy IIC. Zawodnik Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa grający na pozycji napastnika. W sezonie 2018/2019 zdobył Mistrzostwo Polski w kategorii U17. Jest reprezentantem Polski oraz ma za sobą treningi z pierwszym zespołem Legii Warszawa.
Sebastian Kieraś rocznik 2004. Zawodnik Legii Warszawa U17, mistrz Polski w sezonie 2018/19 w kategorii U15.Bardzo lubi zwięrzęta, a szczególnie psy. 
Szymon Włodarczyk: rocznik 2003 uczeń klasy IIC. Zawodnik Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa grający na pozycji napastnika. W sezonie 2018/2019 zdobył Mistrzostwo Polski w kategorii U17. Jest reprezentantem Polski oraz ma za sobą treningi z pierwszym zespołem Legii Warszawa.
Jakub Kowynia: rocznik 2003 uczeń klasy IC. Zawodnik Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa grający na pozycji bramkarza. W sezonie 2018/2019 zdobył Mistrzostwo Polski w kategorii U17. Poza piłką nożną interesuje się naukami ściłymi (szczególnie matematyka) i językami 
obcymi (język hiszpański).
Ignacy Dawid: rocznik 2003 uczeń klasy IC. Zawodnik Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa grający na pozycji pomocnika. W sezonie 2018/2019 zdobył Mistrzostwo Polski w kategorii U17. Poza piłką i film.
Uczennica naszej szkoły z klasy 1E Zofia Marzoch w dniu 19.01.2020 wzięła udział w 15 biegu o Puchar Bielan na 5km. Gratulujemy Zosiu!!!

Urszula Szerszenowicz, uczennica klasy 1L, od kilku lat tańczy w balecie. Można ją zobaczyć w „Śpiącej królewnie”, „Giselle” czy „Raymondzie” w teatrze „Imka”. Jak sama mówi: „Balet i scena to dla mnie cały świat. W ten sposób wyrażam siebie i marzę, aby przejść tym tanecznym krokiem przez życie”.

Iga Bazan – uczennica klasy 1G trenuje kolarstwo MTB.Od 2013 roku reprezentuje Warszawski Klub Kolarski. W 2018 i 2019 roku zdobyła II miejsce na Mistrzostwach Polski.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook20
INSTAGRAM