Uczniowie uzdolnieni

Mam na imię Franek, mam 16 lat  i jestem uczniem klasy 1F. Do programu Wars i Sawa należę od kilku lat z małymi przerwami. Moją pasją jest muzyka i śpiewanie. Od trzeciego roku życia występuje na scenie i uczę się śpiewu, gram też na pianinie. Na swoim koncie mam wiele występów i sukcesów w konkursach dzielnicowych, m.in. I miejsce w IX Edycji Konkursu Wokalnego „Mikrofon dla każdego” (2010), I miejsce w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „Microphone Star”(2016). Ponadto miałem okazję współpracować z naszymi rodzimymi artystami m.in. u boku pani Haliny Frąckowiak i pana Emiliana Kamińskiego z okazji Literackiego Benefisu Ernesta Brylla w Polskim Radiu, a także z okazji wielu edycji Festiwalu Dużego Formatu. Aktualnie pracuję nad swoim warsztatem wokalnym pod opieką p. Elizy Czachorowskiej i tworzę materiał na mój debiutancki album hiphopowy, którego premiera – mam nadzieję – odbędzie się w II połowie 2020r. 

Eliza Graska do uczennica klasy 1F. Jej pasją jest śpiewanie. Współpracowała m.in. z Teatrem „6 piętro” oraz Teatrem „Syrena”. Występuje na różnych eventach charytatywnych, jest członkiem zespołu wokalnego „Akademia Młodych Talentów”. Jest laureatką wielu konkursów o charakterze dzielnicowym, wojewódzkim, ogólnopolskim. Jej talent mogliśmy podziwiać podczas takich przeglądów wokalnych jak: „You can sing”, „Austeriada” czy „Koncertu dla Niepodległej”. Swoje aranżacje oraz wykonania znanych utworów prezentuje m.in. na swoim profilu na Facebooku a także na kanale Youtube.  
Szymon Włodarczyk: rocznik 2003 uczeń klasy IIC. Zawodnik Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa grający na pozycji napastnika. W sezonie 2018/2019 zdobył Mistrzostwo Polski w kategorii U17. Jest reprezentantem Polski oraz ma za sobą treningi z pierwszym zespołem Legii Warszawa.
Sebastian Kieraś rocznik 2004. Zawodnik Legii Warszawa U17, mistrz Polski w sezonie 2018/19 w kategorii U15.Bardzo lubi zwięrzęta, a szczególnie psy. 
Szymon Włodarczyk: rocznik 2003 uczeń klasy IIC. Zawodnik Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa grający na pozycji napastnika. W sezonie 2018/2019 zdobył Mistrzostwo Polski w kategorii U17. Jest reprezentantem Polski oraz ma za sobą treningi z pierwszym zespołem Legii Warszawa.
Jakub Kowynia: rocznik 2003 uczeń klasy IC. Zawodnik Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa grający na pozycji bramkarza. W sezonie 2018/2019 zdobył Mistrzostwo Polski w kategorii U17. Poza piłką nożną interesuje się naukami ściłymi (szczególnie matematyka) i językami 
obcymi (język hiszpański).
Ignacy Dawid: rocznik 2003 uczeń klasy IC. Zawodnik Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa grający na pozycji pomocnika. W sezonie 2018/2019 zdobył Mistrzostwo Polski w kategorii U17. Poza piłką i film.
Uczennica naszej szkoły z klasy 1E Zofia Marzoch w dniu 19.01.2020 wzięła udział w 15 biegu o Puchar Bielan na 5km. Gratulujemy Zosiu!!!

Urszula Szerszenowicz, uczennica klasy 1L, od kilku lat tańczy w balecie. Można ją zobaczyć w „Śpiącej królewnie”, „Giselle” czy „Raymondzie” w teatrze „Imka”. Jak sama mówi: „Balet i scena to dla mnie cały świat. W ten sposób wyrażam siebie i marzę, aby przejść tym tanecznym krokiem przez życie”.

Iga Bazan – uczennica klasy 1G trenuje kolarstwo MTB.Od 2013 roku reprezentuje Warszawski Klub Kolarski. W 2018 i 2019 roku zdobyła II miejsce na Mistrzostwach Polski.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook20
INSTAGRAM