Obiady

ABONAMENT OBIADOWY za  mc   listopad 2019 (od 4 do 29.11.2019r – bez 11.11) ZUPA,  II DANIE,  KOMPOT          19 DNI X 12,00 = 228,00 Termin płatności od  25.10  do  31.10.2019r

Osoby, które zapłaciły za obiad 14.10.2019( dzień wolny) proszone są o pomniejszenie wpłaty za posiłki za mc  listopad o 12 zł


Procedury

Alergeny

Jadłospis
   Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Nr 1169/2011 w sprawie przekazania konsumentom informacji na temat żywności, które ze szczególnym uwzględnieniem alergenów, muszą być łatwo dostępne tak aby rodzic miał świadomość, że w odniesieniu do danej żywności występują kwestie związane z alergiami i nietolerancją pokarmową. W związku z powyższym przy jadłospisach będzie można znaleźć spis alergenów, a przy każdym daniu numer jaki zawiera danie.


Numery alergenów występujących w posiłkach:
  1. Zboża zawierające gluten
  2. Skorupiaki i produkty pochodne
  3. Jaja i produkty pochodne
  4. Ryby i produkty pochodne
  5. Orzeszki ziemne (arachidowe)
  6. Soja i produkty pochodne
  7. Mleko i produkty pochodne
  8. Orzechy
  9. Seler i produkty pochodne
  10. Gorczyca i produkty pochodne
  11. Nasiona sezamu i produkty pochodne
  12. Dwutlenek siarki
  13. Łubin
  14. Mięczaki



Jadłospis   

Posiłki przygotowywane są na miejscu w stołówce szkolnej

            

            PONIEDZIAŁEK  28 październik     1,3,7,9
ZUPA
Neapolitańska 400g
II DANIE
Kotlet mielony 100g, ziemniaki 200g, marchewka zasmażana 120g

Kompot/woda ngaz  250ml
        

          WTOREK       29 październik      1,3,7,9
ZUPA
Fasolowa  400g
II DANIE
Naleśniki z jabłkiem 3 szt, sos jogurtowy

Kompot/woda ngaz  250ml
  

                 ŚRODA             30 październik          1,3,7,9
 ZUPA
Brokułowi  400 ml
II DANIE
Szynka w sosie majerankowym 150g,kasza gryczana 200g, surówka z ogórka 100g

Kompot/woda ngaz  250ml
 

               CZWARTEK     31 październik       1,3,7,9
ZUPA
Szczawiowa   400ml    
II DANIE
Makaron Carbonara

Kompot/woda ngaz  250ml
Jadłospis może ulec zmianie










 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

Jadłospis     

Posiłki przygotowywane są na miejscu w stołówce szkolnej

 

            

                  PONIEDZIAŁEK   04 listopad     1,3,7,9
ZUPA
Kapuśniak z pomidorami  400g
II DANIE
Kurczak w sosie słodko-kwaśnym 150g,ryż 200g, surówka z selera 120g

Kompot/woda ngaz  250ml
        

                  WTOREK     05 listopad                1,3,7,9
ZUPA
Barszcz biały z ziemniakami  400g
II DANIE
Kotlet schabowy 120g, ziemniaki  200g, surówka Colesław 150g

Kompot/woda ngaz  250ml
 

                   ŚRODA          06 listopad                   1,3,7,9
ZUPA
Grochowa 400g
II DANIE
Kluski świderki z sosem pieczarkowym, jabłko

Kompot/woda ngaz  250ml
                

                    CZWARTEK         07 listopad                   1,3,7,9
ZUPA
Krem z dyni z prażonym słonecznikiem  400g
II DANIE
Bitka wp. 150g,ziemniaki  200g,buraki zasmażane 120g

Kompot/woda ngaz  250ml
 

        

                 PIĄTEK             08 listopad                   1,3, 4,7,9
ZUPA
Jarzynowa 400g
II DANIE
Ryba smażona 120g, ziemniaki 200g, surówka z kapusty kiszonej 120g

Kompot/woda ngaz  250ml
Jadłospis może ulec zmianie

























Jadłospis

Posiłki przygotowywane są na miejscu w stołówce szkolnej

 

 

                 WTOREK            12 listopad           1,3,7,9
ZUPA
Krupnik  400g
II DANIE
Makaron Spaghetti  z mięsem i z żółtym serem 330g,

Kompot/woda ngaz  250ml
 

             ŚRODA             13 listopad     1,3,7,9
ZUPA
Ogórkowa 400g
II DANIE
Filet z kurczaka w płatkach kukurydzianych 120g, ziemniaki 200g, warzywa gotowane 100g

Kompot/woda ngaz  250ml
 

           CZWARTEK   14 listopad     1,3,7,9
ZUPA
Kalafiorowa 400g
II DANIE
Gołąbek w sosie pomidorowym 180g, ziemniaki  200g,

Kompot/woda ngaz  250ml
        

 

             PIĄTEK         15 listopad     1,3, 7,9
ZUPA
Barszcz czerwony zabielany   400g
II DANIE
Cepeliny z białym serem na ostro 2 szt, surówka z czerwonej kapusty 120g

Kompot/woda ngaz  250ml
Jadłospis może ulec zmianie


































Jadłospis

Posiłki przygotowywane są na miejscu w stołówce szkolnej

  

     

                PONIEDZIAŁEK       18 listopad     1,3,7,9
ZUPA
Żurek z jajkiem 400g
II DANIE
Makaron z sosem Neapolitańskim 300g, ser żółty

Kompot/woda ngaz  250ml
                     

               WTOREK           19 listopad     1,3,7,9
ZUPA
Rosół z makaronem  400g
II DANIE
Kotlet de Volaille  120g, ziemniaki   200g, kapusta słodka zasmażana 120g

Kompot/woda ngaz  250ml
                

         ŚRODA                 20 listopad     1,3,7,9
ZUPA
Pomidorowa z ryżem 400g
II DANIE
Krokiety z kapustą i pieczarkami 2 szt, surówka wielowarzywna 120g

Kompot/woda ngaz  250ml
                     

                 CZWARTEK             21 listopad         1,3,7,9
ZUPA
Brokułowa 400g
II DANIE
Pulpety w sosie koperkowym 150g, kasza  jęczmienna 200g, surówka z ogórka 100g

Kompot/woda ngaz  250ml
 

                      PIĄTEK                         22 listopad     1,3, 4, 7,9
ZUPA
Fasolowa  400g
II DANIE
Kotlet rybny 100g, ziemniaki  200g surówka z kapusty kiszonej  120g    

Kompot/woda ngaz  250ml
Jadłospis może ulec zmianie
















































WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook20
INSTAGRAM