Zapraszamy całą społeczność naszego liceum do włączenia się do akcji „Aktywny Powrót do Szkoły”.

Akcja ta opiera się na zaufaniu, ma pobudzić motywację i entuzjazm członków społeczności szkolnej do powrotu do szkoły.

Codziennie czeka na Was jedno zadanie. Wykonanie zadania zaznaczacie na specjalnej karcie.

Karty są umieszczone na tablicy przy sali 49. Tam też codziennie będzie wywieszona informacja z zadaniem do wykonania.

Po zakończeniu akcji- podpisaną kartę należy dostarczyć szkolnemu koordynatorowi akcji- pani Annie Guzowskiej (sala 49).

Wśród uczestników akcji (zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli?) rozlosowane zostaną vouchery z niebanalnymi nagrodami. Wśród nich znajdzie się między innymi: herbatka z wybranym nauczycielem, odbiór obiadu na stołówce szkolnej (poza kolejką), sesja foto w fotelu Pana Dyrektora? i wiele, wiele innych…

Drogi Uczniu!

Nie boisz się nowych wyzwań, uparcie dążysz do celu i jesteś nastawiony na sukces? A może nie lubisz brać udziału w szkolnych akcjach, wolisz ich unikać i uważasz, że takie rzeczy to nie dla Ciebie? Nasza Akcja „Aktywny powrót do szkoły” jest dla wszystkich! Tych bardziej i mniej przebojowych. Tych którzy chcą zrobić coś dla samych siebie, a przy okazji sprawić radość innym.

Pewnie myślisz, że będziesz musiał wykonywać ciężkie zadania, które będą od Ciebie wymagać dużo wysiłku i cennego czasu? Nic bardziej mylnego! Nasza akcja to czysta przyjemność i co najważniejsze dobra zabawa! To nic trudnego, a dzięki Twojej wytrwałości możesz osiągnąć wiele korzyści. Pewnie zapytasz jakich? Zadbasz o swoje zdrowe nawyki żywieniowe, zaprzyjaźnisz się ze sportem i popracujesz nad większą życzliwością dla drugiego człowieka, a to wszystko pomoże Ci w Twoim codziennym życiu.

Każdego dnia w specjalnie oznaczonych miejscach będą czekać na Ciebie ciekawe i proste wyzwania. Co, gdy w terminie nie uda Ci się wykonać danego zadania? Nie popadaj w panikę! Wyzwanie nie zginie a Ty wykonasz je na spokojnie, w innym dogodnym dla Ciebie dniu danego miesiąca. Wykonywanie poszczególnych wyzwań sprawi, że zwrócisz większą uwagę na swoje zdrowie, aktywność fizyczną i dobrostan. Realizacja nawet części wyzwań, stanie się Twoim osobistym sukcesem i sprawi, że poczujesz się wyjątkowo i nietuzinkowo. Dodatkowo realizując wszystkie wyzwania z danego miesiąca, możesz stać się szczęśliwym posiadaczem vouchera niespodzianki, który ułatwi Ci codzienne obowiązki szkolne i sprawi wiele radości, za ogrom Twojej pracy i chęci.

Przystępując do projektu samodzielnie na specjalnej kartce z kalendarza weryfikujesz swoje osiągnięcia. Jesteś sam dla siebie stróżem prawa. My obdarzamy Cię zaufaniem, licząc na Twoją szczerość i zabawę zgodną z zasadą ducha fair play. Wypełnioną kartę oddaj 1 października nauczycielowi, który koordynuje projekt w szkole.

Serdecznie Cię zapraszamy!  Do dzieła!

Twoi Nauczyciele