Obóz zimowy w Bukowienie Tatrzańskiej

 Obóz, zimowisko rekraacyjno-  narciarski – ZIMA 2015   – Bukowina Tatrzańska

13-18 lat. Termin 24.01.2015- 31.01.2015.

Bukowina Tatrzańska – malowniczo usytuowana znana miejscowość wypoczynkowa, z widokiem na Tatry, położona na południowy wschód od Zakopanego, w odległości ok. 15 km od jego centrum.

ZAKWATEROWANIE –   Pensjonat – obiekt o wysokim standardzie, położony na Głodowskim Wierchu. Widok z okien gościńca w pełni oddaje urok i piękno polskich i słowackich Tatr. Pokoje 2, 3, 4, 5- osobowe z łazienkami lub łazienka na korytarzu. Do dyspozycji w pensjonacie: stołówka, świetlica z TV i sprzętem dyskotekowym, stół do tenisa stołowego, grill, bilard, boisko sportowe. Teren ośrodka ładnie zagospodarowany, z huśtawkami, altanki z grillem-  www.gosciniec-bartek.pl. W pobliżu pensjonatu różnego typu stoki narciarskie i snowboardowe.

WYŻYWIENIE – 3 posiłki dziennie (wyśmienita domowa kuchnia), pierwsze świadczenie obiad w pierwszym dniu turnusu, ostatnie świadczenie – śniadanie w ostatnim dniu turnusu.

Cena- *- 750 PLN

Cena zawiera: zakwaterowanie, wyżywienie, transport ( autokar do dyspozycji), dojazd na stok narciarski, opiekę wychowawców, ubezpiecznie NNW.

Cena nie zawiera: wypożyczenie sprzętu narciarskiego – koszt około 200 PLN, ceny za wyciąg narciarski około 20 PLN dziennie.

Istnieje możliwość zorganizowania  dodatkowego wyjazdu wieczornego na wyciąg narciarski- Kotelnica Białczańska- koszt około 80 PLN ( impreza realizowana przy min. zgłoszeniu 5 osób).

INFORMACJE: www.zs119waw.pl, Tel: 606391134.

ZAPISY:  SEKRETARIAT DYREKTORA ZS NR 119./ lub pawelgmitrzuk@tlen.pl

ILOŚĆ MIEJSC-45

*przypominamy, że szkoła nie jest płatnikiem VAT i nie wystawiamy FV, możemy wystawić zaświadczenie

o kosztach obozu lub ewentualnie rachunek niewatowca.

REZERWACJA MIEJSCA WIĄŻE SIĘ Z WPŁATĄ ZALICZKI 150 PLN- ZAPISY DO DNIA 3.11.2014r. 

Dokumenty do pobrania:

Karta kwalifikacyjna

Program pobytu

Warunki uczestnictwa

Zgłoszenie