MISTRZOSTWA DZIELNICY BIELANY W LEKKIEJ ATLETYCE

10 maja 2017 roku na stadionie lekkoatletycznym  AWF odbyły się coroczne zawody lekkoatletyczne szkół gimnazjalnych. Po zaciętych zmaganiach reprezentacja naszej szkoły w sztafecie 4 x 100 m zajęła III miejsce. Brązowy medal wywalczyli: Adrian Szyszko, Krzysztof Bielecki, Łukasz Ołdak  z kl. 3ga oraz Dawid Szczepański z  kl. 2gb.

W konkurencjach indywidualnych  III miejsce i brązowy medal w skoku w dal zdobył Krzysztof Bielecki  kl. 3ga.  W finałach biegu na 100 m Wioletta Grochowiak kl. 3 gc i Jakub Bzura  kl.2gb zajęli IV miejsca.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za godne reprezentowanie szkoły i walkę fair play.