Wyjazd integracyjny klas pierwszych gimnazjum i liceum

W dniach od 24.09. do 30.09. i od 01.10. do 07.10.2016 r. młodzież klas pierwszych gimnazjum i liceum wzięła udział w wyjeździe integracyjnym zorganizowanym tradycyjnie już w Bukowinie Tatrzańskiej. Kilkudniowa wycieczka była świetną okazją do tego, aby lepiej się poznać i zintegrować w zespołach klasowych.

Integracja przebiegała w bardzo miłej atmosferze i wypełniona była różnymi formami aktywności umysłowej i fizycznej. Program wycieczki uwzględniał nie tylko wypoczynek uczniów połączony ze zwiedzaniem Bukowiny i jej okolic, ale także realizację treści zawartych w podstawie programowej. Pierwszoklasiści uczestniczyli w przygotowanych przez wychowawców zajęciach z języka polskiego, geografii, języka angielskiego, matematyki czy biologii, a także w różnych formach gier i zabaw dydaktycznych na terenie ośrodka.

Wspólnie udało nam się zwiedzić min. Kraków, Zakopane i okolice Białki Tatrzańskiej. Na uczestników czekało wiele atrakcji: wjazd kolejką na Gubałówkę, spacer Doliną Kościeliską, gra w paintball i atrakcje parku linowego, kąpiel w basenach termalnych, wieczorne dyskoteki i wspólne ognisko. Na nudę z pewnością nie mogliśmy narzekać. Z niecierpliwością czekamy na kolejny już wyjazd a poniżej prezentujemy fotorelację z tego wydarzenia.